HİZMETLERİMİZ

Başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancındayız. Hizmet alınacak kurumun bilgi ve becerisi, gerekli kaynaklara sahip olması ve deneyimi büyük önem taşır.

Lavezzi Mutfak & Banyo olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya, esnekliğe, mutfak ve banyo mobilyası konusunda uzmanlığı bulunan bir ekibe sahibiz. Alt kademeden, üst kademeye kadar Lavezzi içerisindeki tüm çalışmalar; müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma amacıyla yapılmaktadır.

- Mimari Danışmanlık

Projenizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, kapak, kulp, tezgah, aksesuar, cihaz gibi seçimlerinizi Müşteri Danışmanlarımızla görüşmek üzere sizi satış noktamıza davet ederiz. Müşteri Danışmanlarımız mutfak ve banyonuzdan beklentilerinizi öğrenerek en etkili biçimde kullanmanız için fikir oluşturur.

- Mimari Projelendirme ve Sunum

Lavezzi Mutfak & Banyo size en iyi kalitede hizmet sunabilmek için, evlerinizin en önemli alanları olan mutfak ve banyonuz için ücretsiz mimari projelendirme hizmeti vermektedir. Müşteri Danışmanlarımız sizinle yapmış olduğu görüş alışverişinden sonra proje ya da ölçülere göre bilgisayar ortamında çizim yapmakta, üç boyutlu olarak görmenizi sağlamaktadır. Tasarım, siz onayladığınız ana kadar devam eder.

- Ölçü Kontrolü ve Sipariş

Ekibimiz; sizinle birlikte baştan yaratacağımız mekanı ziyaret ederek detaylı ölçü kontrolü yapar. Onaylamış olduğunuz tasarım, üretilmek üzere bir sipariş haline getirilir.

- Nakliye ve Montaj

Sizin için özel olarak üretilecek Lavezzi ürününüz, 4 ile 7 hafta arasında değişen üretim süresinin tamamlanmasının ardından size belirtilen tarihte sevkiyatı ve montajı gerçekleşir. Lavezzi Mutfak'tan almış olduğunuz ürünlerin nakliye ve montaj hizmeti il sınırları içerisinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

- Satış Sonrası Hizmetler

Lavezzi Mutfak & Banyo tarafından üretilen tüm ürünlerin garanti süresi(2 yıl) boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Lavezzi, garanti sürelerinin bitiminden sonra da ürünlerinin arkasındadır, istenen hizmetleri bedelli veya ücretsiz sağlayarak müşterilerinin alıştıkları konforu yaşamalarına destek verir.

© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır

© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır